APIE MUS

Natūrali TianDe kosmetika, priežiūros priemonės jūsų grožiui ir sveikatai

TianDe – jauna, energinga ir labai perspektyvi MLM kompanija

Įkurta 2006 metais Barnaule. „Tiande“ – išversta iš kinų kalbos – tai Dangaus tobulumas. „Tian“ – tai grynumo simbolis, didybė ir nusišalinimas nuo žemiškų dalykų. „De“ – tai natūralumas ir tai yra labai svarbu Rytų kultūroje. Pasirinkdami šį vardą, mes renkamės ateitį: siekti tobulumo, harmonijos, elegancijos ir grožio, kurie persmelkia visas mūsų veiklos sritis. Mes nešame grožį ir kartu su ja žavesį, sėkmę, naują pasitikėjimo stilių ir gyvenimo filosofiją.

Renkamės harmonijos filosofiją, šimtus kartų įrodytą patirties. Žinių gylis ir rafinuotumas, kurie priklauso Rytams, aiškiai nusveria svarstykles kitai pusei, Vakarų laboratorijoms. Šiuolaikinio mokslo pasiekimai tik patvirtina ir paaiškina būdus, kuriais Kinija jau naudojosi prieš 5000 metų.

Išskirtinės produkcijos savybės

natūralūs ingredientai: daržovių, jūros ekstraktų, unikalių gyvūninės kilmės komponentų, kuriems taikomas griežtas atrankos ir bandymų vykdymas;
pailginto veikimo poveikis, kuriuo yra siekiama atkurti natūralią odos pusiausvyrą ir didinti apsaugines odos funkcijas;
išsamus, sisteminis požiūris sprendžiant odos problemos;
specialiai sukurta sistema tinkamai priežiūrai ir priklauso nuo individualios odos savybės;
TianDe produktus patogu ir ekonomiška naudoti.
Produktų gamybai įmonė TianDe naudoja tik aukštos kokybės žaliavas – augalai, auginami natūraliomis sąlygomis Kinijoje ir Tibete, ir specialiai apmokyti žmonės tam tikru metu renka pagal mėnulio kalendorių. Net vanduo, naudojamas kosmetikoje, yra išgaunamas iš mineralinių šaltinių ir giliavandenių.

Natūrali TianDe kosmetika, priežiūros priemonės jūsų grožiui ir sveikatai
Natūrali TianDe kosmetika, priežiūros priemonės jūsų grožiui ir sveikatai

MASTER HERB SERIJA SUKURTA, KAD TENKINTŲ PROBLEMINĖS IR RIEBIOS ODOS POREIKIUS. 12 AUGALINIŲ EKSTRAKTŲ!

Produktai veiksmingai naikina spuogus, bėrimą, lygina odos reljefą, aktyviai maitina ir apsaugo odą nuo infekcijų, turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Natūralūs gamtiniai augaliniai ekstraktai nuramina ir atpalaiduoja odą, panaikina paraudimus, sutraukia poras, atkuria hidrobalansą.